fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Адел никогаш не била позгодна

Музика

Адел никогаш не била позгодна

Откако светот едвај го дочека нејзиниот последен синг „Hello“, Адел (28) своите бројни обожаватели повторно ги држи во неизвесност.

Таа на социјалните мрежи објави тизер за нејзиниот нов сингл „Send My Love (To Your New Lover)“ а во истиот изгледа послаба од кога и да е.

Во кусото видео Адел блеска во фустан во цветен дезен, а во истото се слушаат само неколку тонови од новата песна, која во целост ќе биде претставена на доделувањето на музичките награди Билборд во недела.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.