Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„АФТЕРВОРК“ ВО ДЕЖАВУ: Вечерва гости се балканската сензација „Амадеус бенд“

МК Сцена

„АФТЕРВОРК“ ВО ДЕЖАВУ: Вечерва гости се балканската сензација „Амадеус бенд“

И овој петок ве очекува уште една „афтерворк“ журка во популарното кафуле Дежаву.

Гости ќе бидат балканската сензација „Амадеус бенд“ кои ќе ја забавуваат присутната публика од 16 часот.

Забавата продолжува со диџеј Здравко.

Вашето присуство можете да го резервирате на телефоните 076-304-009 и 078-242-536.

Крстарењето продолжува!

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.