Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Аријана Гранде носеше веренички прстен на концертот во Манчестер? (ФОТО)

Музика

Аријана Гранде носеше веренички прстен на концертот во Манчестер? (ФОТО)

Фановите се прашуваат дали прстенот на нејзината рака е веренички.

На настапот во Манчестер, Аријана Гранде на раката носеше дијамантски прстен и со тоа го разбуди сомнежот дека тајно се верила со нејзиното момче.

Прстенот на нејзината рака навистина многу личи на веренички. Инаки, таа во септември минатата година објави во јавноста дека е во врска со Мак Милер, а гласините за веридбата се појавија во јавноста во јануари, кога пејачката ја подготвуваше турнејата „Dangerous Woman“.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Во едно интервју Аријана откри дека двајцата биле добри пријатели долго време, пред да ја започнат врската, но љубовта меѓу нив секогаш била присутна.

– „Ние пред сѐ се сакаме како најдобри пријатели“ – изјави Аријана тогаш.

Embed from Getty Images

Инаку на настапот во Манчестер, Мак настапи заедно со Аријана, а младиот пар не успеа да се воздржи, па сподели нежности на сцената.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.