Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

БЕКСТЕЈЏ: Дали крушата под круша паѓа и во случајот на Роберт Билбилов?

МК Сцена

БЕКСТЕЈЏ: Дали крушата под круша паѓа и во случајот на Роберт Билбилов?

Синот на Роберт Билбилов, Давид, може нема да продолжи да чекори по стапките на неговиот популарен татко, ама за него сигурно на далеку ќе се чуе.

Дека е посебно интелигентно дете се виде и се слушна низ разговорот со екипата на Бекстејџ каде тој разговараше за своите пасии.

Повеќе погледнете во прилогот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.