Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ХИТ СТАЈЛИНГ: Марија Груевска повторно изненади во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

МК Сцена

ХИТ СТАЈЛИНГ: Марија Груевска повторно изненади во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

ХИТ СТАЈЛИНГ: Марија Груевска повторно изненади во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Едно од најголемите изненадувања оваа сезона во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ е битолчанката Марија Груевска, која остави силен впечаток кај жирито уште од првите настапи во шоуто, а поради својот спефицичен стајлинг Јелена Карлеуша ја нарече македонска Лејди Гага.

Тие што редовно го пратат шоуто знаат дека Марија воодушевува од емисија во емисија, приредувајќи шоу со својот сценски настап, модна комбинација, но и одличното пеење.

Таа во своето последно претставување пред балканскиот аудиториум се појави со змија која и шеташе по телото, но по се изгледа дека Груевска со најновиот стајлинг се надмина себеси.

Овој пат, таа се појави во впечатливо издание инспирирано од венецијанскиот карневал. На облеката имаше сошиено маски, а една од нив ќе носи за време на настапот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.