Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Најдоброто од Македонија настапи на „Скопје колинг“ (ГАЛЕРИЈА)

ФОТО: АВАЛОН ПРОДУКЦИЈА

МК Сцена

Најдоброто од Македонија настапи на „Скопје колинг“ (ГАЛЕРИЈА)

Најдоброто од Македонија на една сцена и со подеднакво фасцинантна енергија, настапи пред публиката во Скопје која и тоа како уживаше во тоа што Pluto’s Doubts, Funk Shui, Last Expedition и Foltin го приредија вчера.

Тридневниот концертен маратон на Авалон продукција завршува вечерва со славеничкиот концерт на Бајага и „Инструктори“, 35 години на сцената.

Во продолжение погледнете дел од вчерашната атмосфера низ објективот на Стефан Рајхл за Авалон продукција.

This slideshow requires JavaScript.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.