Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Потврдено на инстаграм – Перо Антиќ во врска со инфлуенсерката Сања Ристиќ

МК Сцена

Потврдено на инстаграм – Перо Антиќ во врска со инфлуенсерката Сања Ристиќ

Некогашниот НБА кошаркар и претседател на КФМ, Перо Антиќ, ги разоткри гласините околу својата љубов со Сања Ристиќ. Откако ги демантираше шпекулациите за врска со српската фолк пејачка Цеца Ражњатовиќ, Антиќ сега ја потврди својата врска со Сања Ристиќ.

Среќни и во љубов, парот сподели на социјалните мрежи заеднички фотографии со изјава: „Голем луксуз е денес да имаш некој кој сака сè со тебе.“

Сања, инфлуенсерка и маркетинг експерт, беше во брак со ракометарот Дејан Пецаковски, со кого има два сина.

Перо Антиќ, кој има три деца од претходниот брак со Ружица и пред Сања беше во врска со манекенката Катарина Ивановска, сега најавува ново поглавје во својот љубовен живот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.