fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ракометарот Дејан Манасков откри: „На „Инстаграм“ си фатив девојка за сериозно!“

Маркетинг

МК Сцена

Ракометарот Дејан Манасков откри: „На „Инстаграм“ си фатив девојка за сериозно!“

Ракометарот Дејан Манасков важи за еден од најпосакуваните момци кај нас. Левото крило на Веспрем иако ретко зборува за својот приватен живот, за „Бекстејџ“ реши да направи преседан и откри интересни детали поврзани со неговиот емотивен статус.

Па така, имавме можност да дознаеме дека ракометарот преку „Инстаграм“ запознал и си фатил девојка за сериозно.

Што се’ друго откри Манасков погледнете во видеото во продолжение:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.