Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Синтезис, Наум Петрески и Зуица Лазова во Куршумли Ан

МК Сцена

Синтезис, Наум Петрески и Зуица Лазова во Куршумли Ан

По повод 30 години независност на нашата држава, утре 10-ти јули, во Куршумли Ан со почеток од 21:00ч, под слоганот „За многу години македонци”, концерт ќе одржат нашите големи музички звезди групата Синтезис, Наум Петрески и Зуица Лазова.

Концертот ќе го отвори моментално најперспективниот македонски пејач, Никола Зацески.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.