Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Научете да скијате и танцувате на првиот детски зимски камп во Македонија

Промо

Научете да скијате и танцувате на првиот детски зимски камп во Македонија

Оваа зима научете да скијате, но и да танцувате, на првиот зимски камп за деца од 7 до 15 години во Македонија.

Зимскиот камп ќе се одржи од 8 до 14 јануари во хотелот „Срна“ во Маврово, а како што појаснуваат организаторите, на кампот дечињата ќе имаат можност да научат да скијаат од македонскиот скијачки олимпиец Антонио Ристевски, но и да научат да танцуваат, а слободното време да го искористат во креативното катче, на прошетка низ снежното Маврово или да се натпреваруваат во Плејстејшн турнирите.

За подетални информации можете да се обратите на организаторите од туристичката агенција Теабо травел (070-255-985), или кај организаторите Камелија Секуловска (071-500-666) или Бранка Живковиќ (077-663-356)

This slideshow requires JavaScript.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.