Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џејсон Деруло објави видео како танцува со новородениот син

Видео

Џејсон Деруло објави видео како танцува со новородениот син

Џејсон Деруло објави видео како танцува со новородениот син

Ова интересно видео ги стопи срцата на обожавателите ширум светот.

На видеото што го објави Деруло на Инстаграм, тој танцува на хитот „Jalebi Baby“ и неговиот син е мирен во неговата прегратка, штом ќе престане музиката малиот Џејсон веднаш почнува да плаче.

Џејсон го доби синот Џејсон Кинг пред околу еден месец и исто така објави како сака да го облекува во исти комбинации како него.

Откако го добија синчето Џејсон и неговата партнерка објавија неколку фотографии со него на социјалните мрежи, но имаат донесено одлука сеуште да не го покажуваат неговото лице.

Повеќе од Видео

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.