fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Нокаут со голем концерт во „Борис Трајковски“ ќе ја заврши 2015 година

МК Сцена

Нокаут со голем концерт во „Борис Трајковски“ ќе ја заврши 2015 година

Во декември 2011-та бевте гости во нивното кабаре на сцената на Метрополис Арена. Декември 2014-та ви пееја од опуштениот и интимен амбиент на НОКАУТ БАРОТ во Универзалната сала. Декември 2015-та, НОКАУТ повторно ќе бидат ваши музички домаќини кои ќе ве внесат во некоја друга димензија. Која?

Дознајте на 24 декември!

Горила Продукција со огромно задоволство го најавува големиот концерт на НОКАУТ во СЦ “Борис Трајковски” во Скопје. Почеток 21.00 часот. Специјални гости на вечерта: ВИЕ!

Картите ќе бидат пуштени во продажба од сабота (28 ноември), а ќе можат да се купат во продажната мрежа на Мктикетс.

Да ја завршиме годинава позитивно…

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.