Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ОЧИТЕ СЕ ОГЛЕДАЛО НА ДУШАТА: Даниел Кајмакоски објави нова фотографија од синчето Давид

МК Сцена

ОЧИТЕ СЕ ОГЛЕДАЛО НА ДУШАТА: Даниел Кајмакоски објави нова фотографија од синчето Давид

„Свежо печените“ родители Даниел и Кристина уживаат во времето поминато со нивното синче Давид, а доказ за тоа е последната фотографија која познатиот пејач ја објави на својот инстаграм профил.

– „Очите се огледало на нашата душа“ – напиша Кајмакоски во описот на фотографијата, потенцирајќи го фактот дека сите тројца имаат различна боја на очите.

Инаку Давид и Кристина станаа родители овој февруари и редовно споделуваат фотографии од нивното семејно дружење на социјалните мрежи.

https://www.instagram.com/p/BT6SUAqA_jl/?taken-by=daniel_kajmakoski

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.