fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Промоција на виски за сите џентлмени вечерва во Скопје кафе

Маркетинг

МК Сцена

Промоција на виски за сите џентлмени вечерва во Скопје кафе

Од овој викенд нова агенда на забави во Скопје. Скопје кафе епицентар на сите случувања.

Саботната забава, стандардно – тематска. Овој пат која машките треба да се покажат како вистински џентлемени, бидејќи тематиката е GENTLEMAN’S NIGHT. Промоции на виски, специјални ефекти и хостеси се само дел од она што ве очекува.

Не дозволувајте да ви раскажуваат, бидете дел од приказната во срцето на градот. За повеќе информации: https://www.facebook.com/events/722988607798497/

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.