fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Пуштени во продажба нови билети за концертот на Љубојна во „Борис Трајковски“

МК Сцена

Пуштени во продажба нови билети за концертот на Љубојна во „Борис Трајковски“

Горила продукција ценејќи дека интересот за концертот е голем, во продажба пушти нови 460 ВИП билети за седење веднаш пред бината, поради големиот интерес за седечки билети. Новите билети се на најубава позиција во Арена Борис Трајковски и чинат по 500 денари.

Интересот и очекувањата од овој пред новогодишен концерт се големи, се очекува Љубојна и виртуозите Влатко Стефановски, Исмаил Лумановски, Џамбо Агушев и Васил Хаџиманов да приредат незаборавна вечер која мора да се проследи.

Концертот ќе се одржи на 17. Декември, во четврток, со почеток во 20,30 часот во Арената Борис Трајковски.

Побрзајте, билети на www.mktickets.mk

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.