Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Ким Кардашијан стана русокоса! (ФОТО)

Шоубиз

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Ким Кардашијан стана русокоса! (ФОТО)

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Ким Кардашијан стана русокоса! (ФОТО)

Фановите останаа збунети по новите фотографии на Ким Кардашијан, која познатата старлета ги објави на својот Инстаграм профил.

Многумина не ја препознаа славната Ким, бидејќи таа на фотографиите се појави со руса коса, па фановите се пошегувале дека ја препознале само по облините.

Ким сепак не открила по кој повод е оваа промена, која за нејзните фанови потсетува на Мадона.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.