fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Со „I will always love you“ Антониа чекор поблиску до победа на „Ѕвездички“ (ВИДЕО)

ИЗВОР: ТВПАКЕТ

МК Сцена

Со „I will always love you“ Антониа чекор поблиску до победа на „Ѕвездички“ (ВИДЕО)

“I will always love you” – Антониа ја посвети некому песната

Победнички настап на нашата Антониа. Во самата завршница на натпреварот кога се останати само осум деца кои ќе се борат за победничката статуа, таа, нашата гордост, успеа да ги разнежни срцата на сите пред малите тв екрани и оние во салата. “I will always love you” од легендарната Витни Хјустон беше јаготката на шлагот, најдоброто од најдобрите нејзините настапи.

– Ти можеш само да бидеш пример на сите нови генерации за тоа што значи перфектно пеење. Ова беше Евровизија, ова беше Бродвеј, Холивуд, можеби Булевар на славните – искоментира Леонтина. Останати членови исто така воодушевени.

Остана уште кратко до прогласувањето на следните кои напуштаат. Да не дозволиме една ваква интерпретација да не го добие заслужениот успех.


Antonija Gigovska – I will always love you by PinkoveZvezde

Линиите за гласање се цело време отворени, постојано имате можност да гласате за неа на 141 – 345, така што испраќате СМС порака со текст : GLA (празно место) C и редниот број на кандидатката:

GLA C13 – за Антониа Гиговска

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.