fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Светскиот супер стар диџеј Solomun ќе настапува во петок на Средно Водно

Музика

Светскиот супер стар диџеј Solomun ќе настапува во петок на Средно Водно

Win Music Freedom забавите продолжуваат, овој петок 22-ри септември, на Средно Водно ќе настапува светскиот суперстар DJ и продуцент Solomun.

Заедно со него ќе настапат и Johannes Brecht и Lehar.

Ве очекува одлична забава која ќе трае до утринските часови.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.