Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Вечерва журка за паметење: Smirnoff Animal Party во клубот ХО

Маркетинг

МК Сцена

Вечерва журка за паметење: Smirnoff Animal Party во клубот ХО

Добропознатата Smirnoff Animal Party која во 2014 беше прогласена за најдобра тематска забава во југоисточна Европа, за првпат од оваа сезона во ХО КЛУБ.

Тимот на ХО Клуб ве поканува да присуствувате и бидете дел од еден вистински спектакл кој ќе се памети!

Атмосферата преку фотографии на една од минатите вакви забави.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.