Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Нова соработка на Роберт Билбилов и Елена Ристеска – објавена песната „На иста адреса“

МК Сцена

ВИДЕО: Нова соработка на Роберт Билбилов и Елена Ристеска – објавена песната „На иста адреса“

Нова соработка на Роберт Билбилов и Елена Ристеска за проектот Музичка академија 1 “НА ИСТА АДРЕСА”.

После „Не сакам да кријам” и поминати нешто повеќе од 10 години, Роберт и Елена повторно во студио. Овој пат хитот е со наслов „На иста адреса “, химна на истоименуваното реално шоу – Музичка академија 1.

Музиката и аранжманот се на Роберт Билбилов, а текстот на Елена Ристеска.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.