fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Вино, љубов и запросување на концертот на Владо Георгиев

Маркетинг

МК Сцена

Вино, љубов и запросување на концертот на Владо Георгиев

Вчеравечер, на Денот на вљубените, Владо Георгиев одржа концерт кој скопјани долго ќе го паметат како најромантичен – не поради фактот што беше организиран на еден од најубавите денови во годината, туку и поради фактот што многу парови го кажаа судбоносното „ДА“.

Во продолжение погледнете дел од фотогалеријата на нашиот фоторепортер Емилија Стојменовска, а целосната галерија можете да ја најдете на следниот линк:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.