fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТОГАЛЕРИЈА: Одиграно второто коло од балканската хокеј лига

ФОТО: Драган Тануровски / Популарно.мк

Останато

ФОТОГАЛЕРИЈА: Одиграно второто коло од балканската хокеј лига

Суботички Спартак го порази Металург на неутрален терен – погледнете ја фотогалеријата!

[tribulant_slideshow gallery_id=”2″]

ФОТО: Драган Тануровски / Популарно.мк

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Останато

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.