Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Атмосферата во Букурешт пред натпреварот Македонија – Австрија (ФОТО)

Фудбал

Атмосферата во Букурешт пред натпреварот Македонија – Австрија (ФОТО)

Атмосферата во Букурешт пред натпреварот Македонија – Австрија (ФОТО)

Ви ги пренесуваме најновите фотографии кои ни пристигнуваат од националната арена во Букурешт пред почетокот на натпреварот Македонија – Австрија.

Македонските фудбалери се веќе на теренот и се подготвуваат за својот прв настап на ЕУРО 2020.

Погледнете ја галеријата:

Screenshot_16 Screenshot_17 Screenshot_18 Screenshot_19 austria_v_north_macedonia_-_uefa_euro_2020_group_c
<
>

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Фудбал

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.