Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ѕирнете во луксузната вила на Цеца на Кипар (ФОТО)

Низ објективот

Ѕирнете во луксузната вила на Цеца на Кипар (ФОТО)

Ѕирнете во луксузната вила на Цеца на Кипар (ФОТО)

Познатата српска дива Цеца реши да го помине овој топлотен бран во својата луксузна вила на Кипар, од каде што ги поздрави своите фанови со прекрасни фотографии од егзотичната локација.

– „Уживам и одлично си поминувам. Ги полнам батериите за настапите што ме очекуваат. Ви испраќам топли поздрави од Кипар“ – рекла Цеца за српскиот магазин „Ало!“.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.