Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Сѐ се врти во круг“ на Полина Тасева доби видео спот

Музика

„Сѐ се врти во круг“ на Полина Тасева доби видео спот

Пејачката Полина Тасева зеде учество на 35. издание на „Макфест“ каде освен што ја изведе композицијата „Се се врти во круг“, ја зеде и наградата за најдобар дебитант на вечерта.

Во текот на манифестацијата песната „Сѐ се врти во круг“ си доживеа премиера на видео записот зад кој се потпишува режисерот Владимир Гавриловски.

Музиката и аранжманот се на Роберт Билбилов,а за текстот се погрижи Робин Зимбаков.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.